Velice dobré Linky :-)

chat.funny.sk - Funny Chat - Veľmi dobrý chat na ktorý chodia veľmi dobrý ľudia (aj ja :-)

www.anarchy.sk - I-netoví obchod s Audio CDčkami, VHS filmami, DVDčkami atď. Veľmi dobrý. Už som cez neho 3krát objednával (na dobierku) a všetko došlo. Ak hladáte nejaké Audio CD - väčšinou ho majú. Cenník si môžete sťiahnúť z http://www.anarchy.sk/cennik.php3

www.cdnow.com - Americký I-netoví obchod s Audio CDčkami atď., ktorý síce nepoužívam na nakupovanie (šak za poštovné by som zaplatil 20x viac ako za tovar), ale ak máte nejaké vytipované Audio CD a chcete si ho vypočuť ešte pred tým než si ho kúpite, tak tu máte šancu. Vyhľadáte si tu to CDčko (väšinu CD majú) a potom si môžete vypočuť cez net 30-sekundové ukážky z každej pesničky (u niektorých menej známych CD nemusia byť všetky pesničky k vypočutiu, ale len niektoré).

www.cdcovers.cc - Obaly na CDčka. Audio, PC Games, PSX Games a mrte ďalších. Fakt tu nájdete skoro všetky obaly na CD.

www.ask.co.uk - Mali by ste tu nájsť odpovede na všetky otázky. Bohužial po anglicky. Ja som tu napríklad chcel nájsť slová k pesničke a našiel som. Chcete sa dozvedieť niečo o vašej obľubenej skupine? Stačí ak do kolonky, ktorá je hneď na hlavnej stránke a je to. Táto stránka sa vás opýta čo by ste o nej chceli vedieť. Či slová pesničiek, či biografiu, či fotky a vy si len vyberiete a ono vám ukáže stránky na ktorých by ste mali nájsť tieti infošky. Super, že? :-)